DSC02826Гостинний двір “Писанка” - розташований на околиці м. Косова, поруч з лісом, хребтом Голиця та дендропарком санаторію Косів.

У нас добрий сервіс, доступні ціни і хороші умови для належного змістовного відпочинку гостей (туристів) будь-якого віку і в будь-яку пору року .

До послуг гостей маємо :

  • готель на 55 місць;

  • дерев*яні будиночки на 28 місць;

  • Кафе;

  • Два ставки;

  • Пасіка;

  • Альтанки;

  • Волейбольний майданчик;

  • Тенісні столи.


Словом, у нас Ви в кожну пору року отримаєте радощів нівроку, а дирекція
Писанки” запропонує :

1. Стоянку транспорту ;

2. Гуцульську кухню з екологічно чистих продуктів та улюблених страв горян, які відзначаються поживністю і надзвичайно корисні для організму, особливо такі як : кулеша , бануш, гуслянка, бринза, вурда, страва із свіжих, сушених, маринованих і солених грибів.

3. Здійснити оздоровчий піший похід за кришталево-чистою джерельною водичкою, яка, наче струмочок, витікає з-під гори і тече сріблястою цівкою з дубового жолобка у вашу посудинку (пляшку). Тривалість оздоровчої прогулянки до двох годин. Маршрут проходить в основному лісом і галявинами. До бази маршрут іде в зворотньому напрямку по дорозі (стежині), яка в основному збігає вниз, а вниз іти легше.

4. Здійснити похід на хребет Голиці (маршрут промаркований). На хребті є численні дзоти, які нагадують про лихоліття Другої світової війни. З природного оглядового майданчика хребта видно весь Косів і прилеглі села.

5. Побувати в дендропарку санаторію Косів (це поруч з нашою базою), який заснував ще в 1891році доктор Аполлінарій Тарнавський. Тут багато екзотичних рослин. Саджанці дерев і кущів сюди завозили не лише з австрійських і польських розсадників, а навіть і з Північної Америки.

6. Здійснити похід на хребет Хоминський – то райська місцина. Тут невичерпна і неповторна природа. По дорозі на хребет є кілька джерел води, альтанки, та річка Волійця, яка бере початок з-під хребта Хоминського.

7. Побувати біля джерела Кренчиста криничка на схилі хребта Голиця наб Косовом. Вода має приємний смак.

8. Відвідати сірководневе джерело на схилі г. Стіжки (Сопка). Вода має не дуже приємний смак і запах, але її рекомендують пити при шлунково-кишкових захворюваннях і просто для апетиту.

9. Побувати на Косівському водоспаді Гук. Тут є ряд пінистих водоспадів і великих порогів.

10. Піднятися на Міську (замкову) гору. У 17-18ст. на горі існувала Фортеця. Рештки валів (земляних насипів) виразно видно ще й сьогодні. З висоти Міської гори (450 м.н.р.м.) відкривається чудова панорама Косова, його околиць і прилеглих сіл, а також найближчі гірські хребти.

11. Здійснити похід на г. Михалків, (висота 812м.н.р.м.) по дорозі на вершину (маршрут ознакований) ви матимете змогу втамувати спрагу цілющою водою з природного джерела. З вершини гора Михалків відкривається панорама Косова та навколишніх сіл. Такої краси годі й шукати де інде. То є музей природи під відкритим небом.

12. Любителям водного туризму можна подивитись на бурхливі води оспіваного у піснях та уславленого легендах і віршах Черемоша.

13. Побувати біля валила, в якому відбувається кінцева обробка знаменитих на весь світ справжніх гуцульських пухнастих і дуже теплих ліжників.

14. Любителям зимого відпочинку ”сніжним” туристам проекзаменувати себе на сріблястих гірськолижних трасах і одночасно помилуватися неповторними зимовими краєвидами.

15. Обов*язково побувати на славному (відомому практично на весь світ) Косівському (Смоднянському) ринку (ярмарку). Тут ваші очі зачарують чудові вироби з дерева, шкіри, металу, глини, бісеру, вовни (шерсті), плавленого сиру – всього не перелічити. І все це праця рук місцевих майстрів, народних умільців.

16. Відпочинок та купання у швидкоплинній річці Рибниці, де безліч малих водоспадів. Така процедура залишить у Вас незабутнє враження від природного водяного масажу.

17. Подорожі верхи на конях гуцульської породи.

18. Відвідати міське єврейське кладовище.

19. Відвідати озеро Банське. Що в місті Косові.

20. Відвідати гуцульську хату – Гражду у с.Яворів.

21. Взяти участь у проведенні заходів, пов*язаних зі святом Різдва Христового (коляда. вертеп), Великодня, Юрія, Іванва Купала та інших самобутніх традиціях та обрядах, які сягають сивої давнини

22. Зустрітись (у майстернях) з неперевершеними народними вмільцями з ліжникарства, гончарства, різьбярства, художньої обробки шкіри та виробів з бісеру, ткацтва, вишивки, мосяжництва, випалювання, бондарства, писанкарства і побачити, як у талановитих руках народжуються твори екзотичної краси, а головне – тут всі бажаючі матимуть можливість власноручно попрацювати на гончарному крузі чи ткацькому верстаті, тобто взяти участь у творчому процесі при виготовленні виробів з глини, дерева, шерсті тощо.

23. Побувати на фестивалі дегустації меду.

24. Збирання грибів і ягід (суниць, афинів – чорниць, малини тощо).

25. У весняно-осінній період здійсни прогулянку у фірі (кареті, бричці).

26. Отримати неповторні позитивні емоції під час прогулянки у санях запряжених кіньми, які ще й заквітчані дзвіночками.

27. Побувати на веселкових килимах полонин.

28. Відвідати ”Маєток Святого Миколая” у с.Пістинь.

29. Побувати у духовному центрі ”Здвижен” у с.Кобаки.

30. І лише у нас Вам пощастить:

- почути звуки трембіти (гуцульський народний духовний музичний інструмент), його довжина сягає 3-8м, а звук трембіти чути до 5 км;

- поласувати унікальними фігурками (сирні коники), виготовленими з плавленого сиру. Їх можна зберегти як сувеніри.